Gökhan Ateş güvenlik sektörüne damgasını vuran bir liderdir. Bitlis doğumlu olan Ateş, lise eğitimini tamamladıktan sonra ticaretin dinamik sularına atılarak iş dünyasının kapılarını araladı. 2004 yılında ise, daha büyük bir ilgi ve tutkuyla güvenlik sektörüne yönelmiş ve bu alanda ciddi adımlar atmaya başlamıştır.

Ateş'in kariyer yolculuğu, 2008 yılında önemli bir dönemeç aldı. Bu yıl, kendi şirketi Protek Vip'i kurarak güvenlik hizmetlerinde yeni bir dönemi başlattı. Başlangıçta İstanbul Avrupa yakasında sadece bir proje ile faaliyete geçen şirket, kısa sürede genişleyerek İstanbul'un tüm ilçelerine yayılan, 160 farklı proje ve 1.500'ü aşkın personeli bünyesinde barındıran bir kuruluş haline geldi. Protek Vip, Ateş'in öncülüğünde, sektörde yenilikçi projeler geliştirerek güvenlik hizmetlerinde çığır açan bir model oluşturmuştur.

Toplumsal Katkı ve Sosyal Sorumluluk

Protek güvenlik, Ateş'in liderliğinde, sadece iş başarılarıyla değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarıyla da dikkat çeker. Asriad Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Odası Kurumsal 28. Komite Üyesi olarak görev yapan Ateş, bu rollerde topluma ve iş dünyasına yönelik değerli projeler geliştirmek için sürekli bir çaba içindedir. Bu çabalar, onun sadece bir iş insanı olmanın ötesinde, topluma değer katan bir lider olarak tanınmasını sağlamıştır.

Gökhan Ateş Protek Güvenlik, güvenlik sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi projeleri ile ön plana çıkmakta, sektördeki liderliklerini her geçen gün pekiştirmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen https://gokhanates.net/ adresini ziyaret edin.

Editör: Seopx Seopx