Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Nilena Biorezonans
Nilena Biorezonans
Sektör PSİKOLOG
İl / İlçe İstanbul / Ataşehir
Web Sitesi www.nilenabiorezonans.com
Telefon 05324909505
Merkezi Ataşehir’de bulunan Nilena Biorezonans 2017 yılından bu yana üstün teknolojiyle donatılmış Mora Nova Biorezonans cihazıyla yapılan seanslarla sigara, alkol ve madde bağımlılığından kurtulma , gıda bağımlılığından kurtulma ve diğer tüm bağımlılık tedavileriyle beraber kilo verme, alerji , duygu durum bozuklukları (stres, anksiyete, depresyon vb. ) ve ağrı tedavilerinde üstün hizmet ve kalite anlayışı ile birlikte uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Biorezonans tamamen bilimsel temellere dayanan modern ve bütünsel bir tedavi yöntemidir. Vücudunuzu zararlı frekanslardan arındırarak tedavi ederken aynı zamanda kendini onarma kapasitesini arttırır ve bağışıklık sisteminizi de güçlendirir. Bu yöntem yoğun şehir yaşamı stresine maruz kalan ve zaman bulamayan, bu yüzden sağlığını ve kararlarını erteleyen tüm danışanlar için stres yaşamadan kısa süre içerisinde hedefe ulaşmaları açısından biçilmez kaftandır.

Sağlıkla ilgili verilen kararlar ertelenmemeli anlayışıyla yola çıkan merkezimizde sizleri en kısa zamanda görmek isteriz. Tedavinizin tüm aşamasında her zaman destek olacağımızı bilmenizi ister, sağlık dolu günler dileriz.

Adres: Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya Konutları 7/1 Kat 3 D19 Ataşehir/İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio

KUAFÖR & SAÇ TASARIM / İstanbul

Arbat Restaurant & Bar Arbat Restaurant & Bar

RESTAURANT / İstanbul

Göktürk Açı Vip Göktürk Açı Vip

DERSHANE / İstanbul

Dryhair Dryhair

KUAFÖR & SAÇ TASARIM / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@