Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Göktürk Açı Vip
Göktürk Açı Vip
Sektör DERSHANE
İl / İlçe İstanbul / Eyüpsultan
Web Sitesi http://www.gokturkaci.com/
Telefon 0212 830 09 03

Göktürk Açı Vip

1993 yılında faaliyete başlayan AÇI Eğitim Kurumları, 2021-2022 Eğitim Öğretim dönemiyle birlikte Göktürk’te kapılarını 5,6,7 ve 8. Sınıf LGS HAZIRLIK Kursu Öğrencilerine açtı.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

GÖKTÜRK AÇI VİP te YKS ve LGS’ye hazırlananlar için branş bazında özel ders paketleri mevcut. Bu sayede öğrenciler sadece eksik olduğunu düşündüğü derslerden birebir özel ders alabilecekler.

NEDEN AÇI?

-REHBERLİK ÇALIŞMALARI

Öğrencileri; ilgi, eğilim, istek, yetenekleri, ailenin koşulları, ülke ve dünya gerçekleri göz önüne alınarak ortaöğretime ve yükseköğretime hazırlar

-VELİ BİLGİLENDİRME

Öğrencilerle birebir ve yakından ilgilenilir. Rehber Öğretmenler, öğrencilerin ödev takibi, not takibi, konu analizi, sınav sonuçları, okul başarısı gibi pek çok konuda durumlarıyla ilgili velileri sürekli bilgilendirir.

-EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim Koçu öğrencini akademik yaşamda ve çalışma hayatında başarı elde etme becerilerinin artırılmasına yönelik çalışmalar yürütür.

-BİREBİR DERS

Alanında başarılı, deneyimli öğretmenlerle öğrencilere eksiklerine göre tamamlayıcı eğitim ve birebir dersler verilir. Birebir derslerin planı ve programı Eğitim Koçu tarafından takip edilerek veliye gerekli bilgilendirme yapılır.

-SINAVLARA HAZIRLIK

LGS - YSK’ye hazırlanan öğrencileri sınavda çıkan tüm konuları kapsayacak şekilde bir hazırlık programına alıyor. Temel amaç öğrencinin sınava yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılamak, test tekniği geliştirmek ve akademik başarısını artırarak, mutlu olacağı istediği bölümü kazanm asını sağlamaktır.

Adres: Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. No:5 A Blok Göktürk – İSTANBUL
Telefon: 0212 830 09 03
Web: www.gokturkaci.com

Adres: Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. No:5 A Blok Göktürk – İSTANBUL

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@