Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde Osmanlı Mutfağının Geleneksel Lezzetleriyle İftar Şöleni

Eyüp Belediyesi'nin Alibeyköy'deki Osmanlı Park Sosyal Tesisleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında misafirlerine çok özel bir iftar menüsü sunuyor.

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde Osmanlı Mutfağının Geleneksel Lezzetleriyle İftar Şöleni

Eyüp Belediyesi'nin Alibeyköy'deki Osmanlı Park Sosyal Tesisleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında misafirlerine çok özel bir iftar menüsü sunuyor. Yaz ve kış bahçesi olarak adlandırılan, açık ve kapalı alanlarıyla 400 kişiye kadar Ramazan ayında hizmet verecek olan Alibeyköy Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'ne gelen misafirler oruçlarını yemyeşil bir doğa içerisine huzur içinde açabilecekler. İftariyeliklerinden soğuk mezelerine, sıcak yemeklerinden tatlılarına kadar zengin menüsü ve birinci sınıf hizmet kalitesiyle sadece Eyüpsultanlıların değil tüm İstanbul'un gözde mekanlarından biri haline gelen Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde, Ramazan ayı boyunca havanın müsaitliğine göre bahçede de servis verilebilecek.

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri, bu Ramazan'da Domates, peynir çeşitleri, salatalık, zeytin, bal ve zeytinyağlıların da bir arada olduğu iftariyelik tabağından, taze baharatlarla fırınlanmış dana kaburga dilimi, sebzeli tavuk şiş ve köfteden oluşan ana yemeği ile misafirlerine doyurucu bir iftar menüsü sunuyor. Ayrıca geleneksel Türk damak tadına uygun sütlü ve şerbetli tatlıları, Ramazan şerbeti, ayran ve sınırsız çay ikramının da yer aldığı menü için tesisin belirlediği fiyat ise kişi başı 65 TL.

ADRES: Alibeyköy Mısır Heykeli Karşısı

REZERVASYON: (0212) 427 74 86

New Göktürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER