Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Zara’da Eyüp Sultan İftarında

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Zara’da Eyüp Sultan İftarında

Belediyemizin bu sene Ramazan ayında Anadolu’da düzenlediği il ve ilçe iftar programları büyük ilgi görüyor.

Eyüpsultan 22.07.2014, 12:32

Kastamonu, Giresun il ve ilçelerinde düzenlenen iftar programlarının ardından Ramazan Bereket konvoyumuz, Sivas Zara’ya ulaştı.
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Zara Belediye Başkanı Ahmet Pala, Ak Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, Ulaştırma Bakanlığı eski Müsteşarı Mehmet Habib Soluk ve Sivas Zaralıların aileleriyle birlikte katıldığı iftar programımız, ilçede büyük ilgi gördü.
İsmet Yılmaz programda yaptığı konuşmada, “Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı canı gönülden tebrik ediyorum. Hem Eyüp’te, hem Anadolu’da bu sofraları kuruyor. Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Sofrasını paylaşmak için Eyüp’ten Zara’ya gönül köprüsü kurmuş, kendisine ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum.“ dedi.
Sivas Zara’daki programa gelen konuklara, Eyüp Sultan’ı anlatan bir tanıtım filmi, Karagöz-Hacıvat gösterisi, Tasavvuf Müziği konseri, Sema gösterisi sunuldu.. Ayrıca Başkanımız Remzi Aydın’ın Sivas Zaralılar için verdiği Ramazan mesajı sahnedeki led ekrana yansıtıldı.
Belediyemiz, Sivas Zara’nın ardından bu akşam (21 Temmuz Pazartesi) Sivas Hafik’te, yarın (22 Temmuz Salı) Sivas Merkez’de iftar programı düzenleyecek.

Kaynak: Eyüpsultan Belediyesi
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@