Lise Son Sınıf Öğrencilerine Mezuniyet Programı

Eyüp Belediyesi, ilçedeki lise son sınıf öğrencileri için muhteşem bir mezuniyet programı hazırladı

Lise Son Sınıf Öğrencilerine Mezuniyet Programı

Eyüp Belediyesi, ilçedeki lise son sınıf öğrencileri için muhteşem bir mezuniyet programı hazırladı. Eyüp Stadı’nda düzenlenen programa, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü, ilçedeki liselerde görevli öğretmenler, lise son sınıf öğrencileri ve velileri katıldı.

DJ Cambaz’ın sunduğu programda, liseyi 1.’likle, 2.’likle ve 3.’lükle bitiren öğrencilere çeşitli ödüller verildi. Gençler, döner ekmek ve ayranın ikram edildiği programda hem eğlendiler hem de yeteneklerini sergiledikleri performanslara imza attılar.

Eyüp Belediyesi Eyüp Stadı’nda öğrenciler için “Süper Jumper Salto Trambolin”, “Gladyatör”, “Air Hockey”, “Rodeo”, “Bungerun”, “Büyük Sumo”, “Box Makinası”, “Canlı Langırt”, “Dengede Kal” oyunlarının setlerini de kurdu.

Başarılı öğrencilerin ödüllerini dağıtan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, gençlere, üniversite sınavında ve tüm yaşamlarında başarılar diledi. Eyüp Belediyesi Mehter Takımı’nın gösterisiyle başlayan programda, Dr. Ala Elcircevi de gençlere başarıyı yakalamak için tüyolar verdiği, örnekler sunduğu stand-up gösterisiyle büyük beğeni topladı.

Bilgi Yarışması Ödül Töreni’yle devam eden tören, Haydar Akçelik Lisesi Artvin Halk Oyunları gösterisiyle sona erdi.

Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2014, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER