İş ve Kariyer Birimi, engelli vatandaşları istihdam ediyor

Eyüpsultan'da ikamet eden ve iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımıza bu zor zamanlarında destek olmak ve refah seviyelerini arttırmak amacı ile kurulan İş ve Kariyer Birimimiz, 2014 yılından bu güne iş arayan vatandaşların dertlerine derman oluyor.

İş ve Kariyer Birimi, engelli vatandaşları istihdam ediyor

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü İş ve Kariyer Geliştirme Birimi, istihdam seferberliği kapsamında engelli vatandaşlarımızın da iş sahibi olmalarını sağlayarak fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırıyor.

Bu anlamda bu hafta içerisinde engelli vatandaşlarımızın yerleştirileceği Akbank Gişe Personeli-engelli personel alımı çalışması Eyüpsultan'da ikamet eden engelli vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

35 yaş ve üstü en az lise mezunu %40 ve üzeri engelli personel talebi ile başlayan mülakat süreci sonucunda Akbank Gişe personeli olarak 30 kişi iş sahibi olacak.

İŞ VE KARİYER BİRİMİNE NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Eyüpsultan'da ikamet eden ve iş arayışı olan vatandaşlarımız bilgi almak için 440 15 46 ve 0538 277 45 38 nolu telefonlardan iş ve kariyer birim sorumlularına ulaşım sağlayabiliyor.

İş arayış sürecinin başlaması ve mülakat evresine geçiş için adayların Alibeyköy'de bulunan İş ve Kariyer Merkezimize gelip öz geçmiş formu doldurmaları gerekiyor.

Eyüp Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER