Eyüp’te Kar Mesaisi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, kar yağışı nedeniyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için aralıksız çalışan belediye ekiplerinin çalışmalarını denetledi.

Eyüp’te Kar Mesaisi
banner331

Eyüp Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Karla Mücadele Ekipleri ilçe genelinde aralıksız olarak tuzlama ve kar küreme çalışması yapıyor. Başkan Remzi Aydın da herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için yoğun kar yağışı altında ilçede dolaşarak çalışmaları yerinde inceliyor.

Başkan Aydın, incelemelerde bulunduğu yerlerde bir yandan vatandaşların hatırlarını sorarak sohbet ediyor bir yandan da Karla Mücadele Ekipleri’nin çalışmalarının hangi aşamada olduğu konusunda bilgi alıyor.

KAR KÜREME ARACINA BİNDİ

Eyüplülerin rahatı ve huzuru için yoğun mesai harcayan Başkan Aydın, hafta sonu geç saatlere kadar süren kar küreme ve tuzlama çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden bilgi alan Başkan Remzi Aydın, ardından kar küreme aracına bindi.

VATANDAŞLARA YARDIM BAŞKAN AYDIN’DAN GELDİ

Denetim sırasında karla kaplı bir sokakta yürümekte zorluk çeken vatandaşları gören Başkan Aydın, ekip aracına davet ederek gidecekleri yere kadar götürülmesini sağladı. Vatandaşlar da Başkan Aydın’a bu davranışı karşısında teşekkür etti.

Eyüpsultan Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER