Eyüplü Çocuklar Yunus Gösteri Merkezi’nde...

yüp Belediyesi, Eyüp’teki İlköğretim Okullarında okuyan tüm 7. ve 8. sınıf öğrencilerini Silahtarağa’daki Yunus Gösteri Merkezi’ne ücretsiz götürüyor.

Eyüplü Çocuklar Yunus Gösteri Merkezi’nde...

 Eyüp Belediyesi, Eyüp’teki İlköğretim Okullarında okuyan tüm 7. ve 8. sınıf öğrencilerini Silahtarağa’daki Yunus Gösteri Merkezi’ne ücretsiz götürüyor.

Eyüplü miniklerin büyük ilgi gösterdiği geziler, 3 Haziran Salı günü başladı, 12 Haziran Perşembe gününe kadar devam edecek. Eyüplü çocukların yunuslarla macerasındaki heyecanına, bugün Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da ortak oldu.

Başkan Aydın, çocuklarla sohbet etti, onlarla birlikte eğlenceli saatler geçirdi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın çocukları da Yunus Gösteri Merkezi’ni babalarıyla birlikte ziyaret etti ve renkli gösterileri izledi. Başkan Remzi Aydın, “Vialand’deki eğlence merkezine lise son sınıfları, Yunus Gösteri Merkezi’ne ise ilköğretim 7. ve 8. Sınıf öğrencilerini götürdük. Diğer miniklerimiz için çocuk şenlikleri düzenlemiştik, inşallah birçok yeni güzel projemiz var. Çocuklarımız için ne yapsak az. Her şey onlar için” dedi.

Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2014, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER