Eyüp Belediyesi Ramazan Programı Basına Davet

Açıkhava İftarı Esentepe Mahallesi Yalçınkaya Sokak’ta. Teravih Sonrası Eyüp Sultan Meydanı’nda, Bilal-i Habeşi Tiyatrosu.

Eyüp Belediyesi Ramazan Programı Basına Davet
Onbir Ayın Sultanı Ramazan Eyüp’te çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

İftarı, Eyyüb El Ensari Hazretleri’nin mukaddes mekanı Eyüp’te yapmak, teraviyi Eyüp Sultan Camii’nde kılmak isteyen binlerce kişi buluşuyor ilçede. Eyüp Belediyesi Ramazan ayında özel iftar programları düzenleyerek konuklarını hem geçmişe doğru nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor hem de o güzel manevi havayı soluma şansı tanıyor.

Eyüp Sultan Meydanı’nda, Tarihi Cülus Yolu’nda, Belediyenin önündeki eski Osmanlı evlerinde, Feshane’de ve tüm mahallelerde düzenlenen etkinlikler, her sene olduğu gibi bu yıl da yine binlerce kişinin buluşma noktası oluyor.

Eyüp Belediyesi’nin 16 Temmuz Çarşamba (bu akşam) günkü programı yine büyük ilgi çekecek. Belediye’nin Açıkhava iftarı, Esentepe Mahallesi Yalçınkaya Sokak’ta yapılıyor.

Eyüp Belediyesi, Eyüp Sultan Meydanı’nda ise Teravih namazı sonrası Bilal-i Habeşi tiyatral gösterisini Eyüplülerle buluşacak...

Siz değerli basın mensuplarımızı Eyüp Belediyesi’nin 16 Temmuz Çarşamba akşamı (bu akşam) Ramazan programında aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Ayla Eyüboğlu (0532 361 00 48)

PROGRAM

TARİH: 16 TEMMUZ ÇARŞAMBA

19:30 Esentepe Mahallesi Yalçınkaya Sokak
23:30 EYÜP SULTAN MEYDANI (Bilal-i Habeşi Tiyatrosu )

İLETİŞİM:
Merve Uzun (0546 634 34 06)

Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2014, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER