EMEL BİLENOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Millet İttifakının Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu, Yeşilpınar Mahallesinde Pazar ve esnaf ziyareti yaparak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

EMEL BİLENOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
banner320

Yeşilpınar Mahallesi'nde Pazertesi Pazarı'nda vatandaşlarla bir araya gelen Emel Bilenoğlu, yoğun ilgiyle karşılandı.

Tezgahlardaki fiyatlardan şikayetçi olan vatandaşlar Emel Bilenoğlu’na dert yanarken,” boş filelerle geliyor ve yine boş filelerle eve dönüyoruz ne olacak bu halimiz “diye yakındılar.

Emel Bilenoğlu “31 Mart akşamı bu kara talihi değiştireceğiz, Eyüpsultan’da oturan her bir vatandaşımızın kaliteli ve ucuza gıda ürününe ulaşmak hakkı vardır. Bunun içindir ki en önemsediğimiz projemiz, Eyüpsultan’daki vatandaşlarımızın, artı bir yol masrafı vermeden gelip ucuz ve kaliteli gıda ürününü alacağı Gıda Merkezlerini kuracağız” dedi.

Emel Bilenoğlu “ Bu çözümlerle halkımızın ekonomik zorluklarından kaynaklı gıda ihtiyacı olan sorununun çözümünü sağlayacağız. Eyüpsultan köylerinde tarım ve hayvancılığı yine aktif hale getirip, bu köylerimizden üretilen tarım ve hayvancılık ürünlerinin de yine ilçemizde halkımıza ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

İnternet Medyası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER