Deniz Köken, Yeşilpınar’da Sevgi İçin Yürüdü

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Yeşilpınar Mahallesi'nde düzenlenen "Sevgi Yürüyüşü” ne katıldı. Samimi görüntülerin oluştuğu yürüyüşte Köken vatandaşlara çiçek takdim etti, projelerini anlattı.

Deniz Köken, Yeşilpınar’da Sevgi İçin Yürüdü
banner320

Düzenlenen yürüyüşe, Belediye Başkan Adayı Deniz Köken'in yanı sıra AK Parti Eyüpsultan Kadın Kolları Üyeleri, AK Parti Eyüpsultan Gençlik Kolları üyeleri, AK Parti Eyüpsultan İlçe Meclis Üyesi adayları, Yeşilpınar Mahalle Teşkilatı ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Yürüyüşte Yeşilpınar Mahallesi'yle ilgili projelerinden bahseden Köken, Yeşilpınar Bölge Parkı projesiyle birlikte bölgede sosyal yaşamı zenginleştireceklerini belirtti.

“GENÇLERİ SPOR SALONLARIYLA, SAHALARLA BULUŞTURMAMIZ LAZIM”

Gençlerin spor yapabilmeleri ve liseyi bitirmeden mutlaka bir spor dalıyla ilgilenebilmeleri için her türlü desteği vereceklerini vurgulayan Köken, “Gençleri liseyi bitirmeden spor salonlarıyla, sahalarla buluşturmamız lazım. Yeşilpınar Spor Tesisi ve Yeşilpınar Spor Sahası projeleriyle birlikte geleceğin sporcularının yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

İnternet Medyası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER