Deniz Köken, Eyüpsultanlı Hanımlarla Trekking Yaptı

Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, Kemerburgaz Kurtkemeri'nde Eyüpsultanlı hanımlarla Trekking (Doğa Yürüyüşü) yaptı.

Deniz Köken, Eyüpsultanlı Hanımlarla Trekking Yaptı

Sporu ve sağlıklı yaşamı destekleyen Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, trekking öncesinde hanımlarla birlikte ısınma hareketleri yaparak yürüyüşe hazırlandı. 

Isınma hareketlerinin ardından yürüyüşe başlayan Köken, beş kilometre ve on kilometre olmak üzere iki ayrı programdan oluşan doğa yürüyüşünde, Eyüpsultanlı hanımlarla güzel havanın keyfini çıkarırken dilek ve temennileri dinledi. 

“YENİ DÖNEMDE SPORU TEŞVİK EDECEK HER ÇALIŞMAYI YAPACAĞIZ”

Sağlıklı yaşamı destekleyecek her türlü çalışmayı yapacaklarını belirten Başkan Adayı Köken “Bugün çok güzel bir havada Eyüpsultanımızın sporcu hanımlarıyla bir araya geldik. Yaptığımız bu yürüyüşlerle bu muhteşem ortamın tadını çıkarıp sağlıklı bir yaşama adım atıyoruz. Yeni dönemde spor teşvik edecek her çalışmayı yapacağız. Buralara kadar yürüyüşe gelen hanımlarımıza daha iyi koşu parkurları ve farklı etkinliklerle bu alanı genişleteceğiz.” ifadelerini kullandı.

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER