Deniz Köken , Basın mensuplarıyla bir araya geldi

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, 10 ocak çalışan gazeteciler gününde basın mensuplarıyla bir araya geldi

Deniz Köken , Basın mensuplarıyla bir araya geldi


AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit yaptığı konuşmasında '' Eyüpsultan Belediye Başkan Adayımız Deniz Köken ile birlikte yerel basın mensuplarımız ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Bu vesileyle mesleğini tarafsız ve ilkeli bir biçimde icra eden, bütün gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.'' dedi.


AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarken, Belediye başkanlığı adaylığı ve projelerinden bahsetti. Yaptığı konuşmasında ''  10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle yerel basının değerli mensuplarını Eyüpsultan'da ağırladık. Kendilerine verdikleri emekler için bir kez daha teşekkür ediyorum.'' dedi.


New Göktürk Dergisi İmtiyaz Sahibi Kenan Yılmaz, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit


AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken,  10 ocak çalışan gazeteciler gününde basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Kaynak : New Göktürk Dergisi - Kenan Yılmaz

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER