Çevreci Miniklere Hediye

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, pil toplama kampanyasında Eyüp birincisi olan Özel Bilgem Anaokulu öğrencilerine hediye dağıttı.

Çevreci Miniklere Hediye
Eyüp Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kampanyada yüzlerce atık pil toplayan minik öğrenciler, Başkan Remzi Aydın tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Eyüp birincisi ve İstanbul dokuzuncusu olan Özel Bilgem Anaokulu eğitimcilerine de birer plaket takdim eden Başkan Aydın, ayrıca okula da minik öğrencilerin aktivitelerini gerçekleştirmesi için 2 adet trambolin hediye etti.

Program sonrasında soruları yanıtlayan Başkan Aydın, çevre bilincinin küçük yaşta aşılanması gerektiğine vurgu yaparak, “Her türlü eğitimin çocuk yaşta başlaması gerektiğine inanıyorum. Temizlik İşleri Müdürlüğü’müz tarafından gerçekleştirilen projenin amacı çocuklarımızın çevreye duyarlı olmasını sağlamaktı. Anaokulları arasında yapılan yarışmada Özel Bilgem Anaokulu, en çok pil toplayan anaokulu seçilmiş. Okulumuzu ve çocuklarımızı kutluyorum. Çevre bilincini aşılamaya yönelik bu ve benzeri projelerimizi devam ettireceğiz” diye konuştu.Eyüp Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER