Çilem Duman Kültür Elçisi olarak Saraybosna'ya davet edildi

 Çilem Duman Varna 2015 Discovery Pop Müzik Festival'inde ülkemizi temsili ve kazandığı ödüllerden sonra kültür elçisi olarak Bosna Hersek Saraybosna'ya davet edildi.

 Çilem Duman Kültür Elçisi olarak  Saraybosna'ya davet edildi

New Göktürk Dergimizin Sanatçısı Çilem Duman Varna 2015 Discovery Pop Müzik Festival'inde ülkemizi temsili ve kazandığı ödüllerden sonra kültür elçisi olarak Bosna Hersek Saraybosna'ya davet edildi.

 Çilem Duman Sanatın ve sanatçının herzaman destekçisi olan is adamı Kemal Ulusoy un Saraybosna'da açmış oldukları Ali Osman Ulusoy Ata Culture Center da  basın ve özel davetlilere verilecek resepsiyonda özel bir konser verecek.

Türkiye ve Dünya Dans Şampiyonları Onur&Suzan çifti de  özel koreografileriyle Çilem Duman ile sahne alıcaklar...Bir çok lisanda eserler seslendiren sanatçımız repertuarında Boşnakça eserlere de yer verecek.Çilem Duman'ın resital kostümünü kişiye özel tasarımlar hazırlayan Fatma&EmineHouteCouture özel hazırladı...25/29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Saraybosna da bulunacak sanatçı Türkiye ve Bosna Hersek halkı arasındaki sevgi bağını pekiştiren kültür elçisi olmaktan büyük gurur ve onur duyacağını belirtti.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER