Göktürk Kültür Merkezi'nde bu hafta

Göktürk Kültür Merkezi'nde bu hafta sahnelenecek tiyatrolar

Göktürk Kültür Merkezi'nde bu hafta
Asil Sultan

Tarih: 19 Şubat 2016 Cuma 20:00
Yer: Göktürk Kültür Sanat MerkeziOsmanlı İmparatorluğu’nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesi olan, Türk tarihinin hakkında en çok tartışılan padişahı Sultan Abdülhamid Han’ı daha yakından tanımaya, düşünüş tarzını ve emellerini anlamaya; yaşadığı dünyaya az da olsa tanıklık edebilme şansı yakalamaya ne dersiniz?

Obez Çocuk

Tarih: 20 Şubat 2016 Cumartesi 12:00
Yer: Göktürk Kültür Sanat MerkeziÇağımızın en tehlikeli hastalıklarından biri olan obeziteye karşı çocuklarımızı bilinçlendirirken, aynı zamanda içerdiği eğlenceli unsurlarla da çocuklarımızın keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan oyunumuza bekliyoruz.

Çılgın Doğum Günü

Tarih:
21 Şubat 2016 Pazar 12:00
Yer: Göktürk Kültür Sanat MerkeziMinyonlar uzun süredir Muz krallığında yaşıyorlar… Pek çok isimle anıldılar: Bilyy, Wilyy, Oly ve Danyy… Onların tek bir amacı vardı, hep beraber mutlu mersin elit ve dostça Muz Krallığı’nda yaşamak. Ve tabi en sevdikleri muzları sabah, öğle, akşam hep ve her zaman yemek… Dans etmek, Şarkılar söylemek… Günlerden bir gün en küçükleri minik tatlı Oli’nin doğum gününde Muz Krallığı’nda çok tuhaf olaylar yaşandı. Ormana gelen bir yabancı; Oly’nin kaybolan ayısı; Danyy’nin bulunamayan gitarı ve bir türlü gerçekleşemeyen sürpriz doğum günü partisi… Yani Muz konya elit krallığında işler hepten karıştı. Bakalım Minyonlar bu heyecanlı macerada neler yapacak?

 

Eyüpsultan Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER