Eyüp Belediyesi'nden Okullara Spor Malzemesi Desteği

Göktürk'lü öğrencileri spora yönlendirmek, spor yapmaya teşvik etmek ve spor yapan öğrencilere destek olmak amacıyla Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın başlattığı “Destek Bizden Spor Sizden” projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Eyüp Belediyesi'nden Okullara Spor Malzemesi Desteği
banner331

Nejat Sabuncu İlkokulu bahçesinde düzenlenen törende Başkan Remzi Aydın, 10 okula spor malzemesi hediye etti. Törene Başkan Aydın’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Deniz, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Spor malzemesi dağıtım töreninde bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, “Biz Eyüp Belediyesi olarak her sene ilçemizdeki bütün okullara spor malzemesi desteği sağlıyoruz. Bu sene de 72 okulumuza, taleplerine göre çeşitli malzemeler veriyoruz. Bugün 10 okulumuzla başladık. Masa tenisinden futbola, baskelboldan voleybola ve diğer branşlardaki malzemelere kadar ne ihtiyaçları varsa onları karşılamaya çalışıyoruz. Böylelikle okullarımızda sporun gelişmesini hedefliyoruz.

Geçen sene bir çok sportif karşılaşmalarda okullarımız ödüller kazandı. Bu desteklerimiz artarak devam edecek.” dedi.
Konuşmasının ardından Başkan Aydın, 10 okulun temsilcilerine farklı branşlarda spor malzemelerini verdi. Başkan Aydın tören sonunda ise öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER