ABA EĞİTİM GÖKTÜRK'TE AÇILDI

ABA Eğitim ve Danışmanlık Şirketi okul öncesi eğitimden doktora eğitimine kadar geniş bir alanda, tüm öğrencilere ve ailelere danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

ABA EĞİTİM GÖKTÜRK'TE AÇILDI

ABA Eğitim ve Danışmanlık Şirketi okul öncesi eğitimden doktora eğitimine kadar geniş bir alanda, tüm öğrencilere ve ailelere danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur. ABA Eğitim, kurucusu psikolog ve eğitim konusunda akademisyenlik yapan Gamze Sart’ın 2000 yılından beri bireysel düzeyde verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin bir şirket çatısı altında kurumsallaşması ile doğdu. Şirket merkezi İstanbul, Bebek’te bulunmaktadır; eğitim ve danışmanlık hizmetleri Bebek’teki merkez şubede sunulmaktadır.

ABA Eğitimin misyonu; öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek, onlara akademik ve kişisel yaşamlarında başarıya ulaşmaları için yol göstermektir. Bu misyonu özümsemiş olan ABA Eğitim danışmanları da öğrencilerine başvuru işlemlerinin her adımında rehberlik etmek, eğitim vermek ve alanında en iyi çocuk yuvaları, anaokulları, ilköğretim okulları, kolej, üniversite, yükseklisans ve profesyonel okullara kabul edilmelerini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedef edinmişlerdir.Bu yaklaşım sonucunda ABA Eğitim, hizmet verdiği onlarca öğrencinin en seçkin yabancı veya Türk eğitim kurumlarına kabul edilmelerini sağlamıştır. Danışmanlık hizmeti sunan diğer kurumlardan farklı olarak ABA Eğitimin misyonu, öğrencilerinin sadece bir okula kabul edilmesi ile sınırlı değildir; öğrencilerine eğitim süreçlerinin her aşamasında ışık tutmak ve onların okullarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlamak da ABA Eğitimin başlıca misyonlarındandır. Bu farklılık sayesindedir ki ABA Eğitim ile hizmet sunduğu öğrenciler arasındaki ilişki yaşam boyu bir nitelik kazanmış; böylece Yaşam Boyu eğitim anlayışı ABA’nın eğitim vizyonunun özüne işlemiştir.
 


ABA EGİTİM
 Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No:65 34342 Bebek-Beşiktaş-İstanbul - Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No:51 34342 Bebek-Beşiktaş-İstanbul
 +90 (212) 287 86 06
www.abaegitim.com
 info@abaedu.com
 

New Göktürk

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ogrenci
Ogrenci - 3 yıl Önce

Hayirli uğurlu olsun gamze hocam basarilarinizin devamini diliyorum.

SIRADAKİ HABER