Firmalara ürün satmak isteyen kurum sahiplerine özel web sitesi tasarımlarının bulunduğunu söylemek gerekir. Vayes bu konuda kendi profesyonelliğini ortaya koyarak birçok kurumsal firmanın web sitesini mükemmel bir tasarımla ve yazılımla tamamlıyor. B2b e-ticaret yazılımı sayesinde firmalar arasındaki alışveriş çok kolay bir şekilde sağlanıyor.

            Türkiye üzerinde bu yazılımın çok az sayıda bulunduğunu söylemek gerekir. Bu yazılım çok kaliteli ve alternatifleri fazla olan bir yazılım olduğundan dolayı her yazılımcının yapabileceği bir program değildir. Pazar yeri yazılımı isteyen firmalar için tüm alternatifler siteye eklenip, sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Bu tür yazılımları profesyonel kadrosuyla yapabilen vayes Türkiye üzerinde birçok elektronik ticaret sitesine hizmet vermiştir.

 Elektronik Ticaret Site Yazılımları

            Firmalara çoklu şekilde ürün satabilmek için iyi bir yazılıma ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlam bir yazılımın olmadığı taktirde işler birbirine karışabilir ve firmalara ürün satmak iyice zorlaşır. Toptan ürün satabilmek için stok kontrolü ve benzeri özelliklerin bulunduğu elektronik ticaret sitesi yapabilmek için kurumsal web tasarım firmaları arasından vayes tercihi yapılmalıdır. Kurumsal web tasarım yapabilen vayes sitenin tamamen kurumsal olmasını sağlıyor ve arama motorlarında da ilk sıralara çıkması için tüm çalışmaları uyguluyor. Elektronik ticaret konusunda tüm özelliklere sahip ve b2b e-ticaret yazılımı konusunda yardıma ihtiyaç duyan web sitesi sahiplerinin başvuru yapabileceği en iyi yer vayes olarak bilinmektedir.

 Elektronik Ticaret Site Tasarımı

 İyi bir siteye sahip olmak ve sitenin popüler olması için yeterli yazılım imkanına sahip olmak gerekir. Pazar yeri yazılımı olan bir siteye sahip olan kişinin elektronik ticaret sitesi yolunda başarılı adımlar kayıt ettiğini söylemek gerekir. Kurumsal web tasarım firmaları arasında olan vayes bu konulara tamamen hakim olduğundan ötürü en iyi hizmeti vermektedir.